Neden Hava Kent?

Fiyat

Ev sahibi olmak, yüksek fiyatlar ve bitmeyen konut kredisi taksitleri yüzünden hep bir hayal olarak kalır. Hava Kent uygun fiyatlarıyla bu durumu değiştiriyor ve size banka kredisiz ev sahibi olmanın en kolay yolunu sunuyor.

Nasıl mı?

Hava Kent’te ayda 2.000 TL’ den başlayan ödeme seçenekleriyle, doğru bir yatırımın kapısını ardına kadar açabilirsiniz.

Evinizi Seçin

Olanaklar

Fiyat ve konumu uygun buldunuz. Sırada yapının sunduğu olanakları gözden geçirmek var. Yalnızca bir apartman dairesi mi yoksa dev bir yaşam kompleksi mi? Hava Kent bu konuda da sakinlerine ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyor. Nasıl mı?
7/24 Güvenlik
Açık ve kapalı otopark
Tenis, basketbol ve futbol sahaları
Spor salonu
Açık havuz
AVM ve otel yapılanması.

Sizi Arayalım

Konum

Çok uygun fiyata sahip olan bir konut, konumu yüzünden mantıklı bir seçim olmayabilir. Hava Kent yeni yapılanmaya başlayan bir yaşam alanında sizi İstanbul’da geleceğin en önemli konumlarından birine yerleştiriyor. Nasıl mı?
Yeni havaalanına 3 km
Odayeri Kavşağı’na 1 km
Yeni yat limanına 750m
Marmara Otoyolu’na 1.5 km

Ayrıntılı Konum

Aidat

Ev alırken fazla önemsenmeyen aidat, ileride yüksek maliyetiyle ev sahiplerinin baş belası olabiliyor. Ev sahibi olmanın rahatlığını yaşarken her ay neredeyse bir kira bedeline yaklaşan bir meblağ ödemeyi kim ister? Hava Kent sizler için bu soruna çözüm buluyor. Nasıl mı? Hava Kent, arsasında bulunan otel, AVM gibi oluşumlardan elde edilen kaynakları kullanarak aidat miktarınızı mümkün olan en düşük seviyeye indiriyor.

Evinizi Seçin