Hakkımızda

S.S CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi

Hakkımızda

S.S CVS HAVA KENT YAPI KOOPERATİFİ yeni yapılacak havalimanına komşu olan lüks bir konut projesidir. Hava Kent ailesi olarak öncelikli amacımız Eyüp/Akpınar bölgesinde yeni başlayacak bir yaşamda sizlerin yer almasını sağlamaktır. Ev sahibi olmanın zor ve pahalı olduğu bir dönemde kooperatif olmanın getirdiği avantajlarla sizlere birbirinden uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz. Hava Kent, sunduğu bu fırsatlarla diğer projelerden ayrışan bir oluşumdur.
Neden mi? Çünkü Hava Kent diğer inşaat firmalarının ayrı ayrı ön plana çıkardığı bütün avantajları bir yerde topluyor. Mükemmel bir konum, ihtiyacınız olan bütün yaşam alanları ve tabii ki en uygun ödeme seçeneklerini bünyesinde birleştirerek size hepsini tek bir paket halinde sunuyor. İstanbul’un yaşam sınırlarının gitgide genişlediği bugünlerde yeni canlanmaya başlayacak bu bölgede size yeni bir yaşam teklif ediyor. Burada biz sizi sadece ev sahibi olmaya değil, bu oluşumda birlikte yol almaya çağırıyoruz.

Screen
Screen

Başkanın Mesajı

Kooperatifçiliğin tarihi insanoğlunun var oluşuna kadar uzanır. Anadolu'da kooperatifçiliğin basit şekli "imece" olup, uzun yıllardan beri yaşatılmaktadır. Osmanlıda kooperatifçilik 1879'da memleket sandıkları nizamnamesi ile Mithat Paşa tarafından hayata geçirilmiştir.
Bu süreç Cumhuriyet'in ilanından sonra Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında 1850 sayılı Kooperatifçilik Kanunu ile devam ettirilmiştir. Kooperatifler her ne olursa olsun temel özelliklerinden, değer ve ilkelerinden ödün vermedikleri sürece daha güçlü hale gelecektir.
Ülkemizin gelişmesinde, birliğin, beraberliğin ve huzurun sağlanmasında büyük rol oynayacaktır.
Erkut ÇAVUŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu