Tamamlanan Projeler

Hava Kent - Arnavutköy Taşoluk

İstanbul'un yeni ve en cazip yatırım bölgesi olan İstanbul Havalimanı'na yakın, Havakent'in Arnavutköy Taşoluk'ta yapımına başladığı ilk proje.

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Taşoluk

Başlayan Projeler

Hava Kent - Arnavutköy Taşoluk 2

İstanbul'un yeni ve en cazip yatırım bölgesi olan İstanbul Havalimanı'na yakın konutlar üreten Havakent'in Arnavutköy Taşoluk'daki 2. projesi...

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Taşoluk - 2

Hava Kent - Arnavutköy Haraççı

Arnavutköy Haraççı'da 15.000 metrekarelik alan üzerine inşa edilecek olan 2+1 ve 3+1 150 konuttan oluşan projemiz.

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Haraççı

Hava Kent - Tuzla Aydınlı

2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 110 daire. Kapalı otopark, yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik. Sabiha Gökçen Havalimanına 8km, E-5 yoluna 9km , Tuzla Devlet Hastanesine 5km yakınlıkta.

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Taşoluk 2

Hava Kent - Sancaktepe Samandıra

2+1 , 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan 150 konut ve ticari üniteler. Kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, 7/24 güvenlik. Sabiha Gökçen Havalimanına 18km, İstanbul Hava Limanına 65km, Tem Bağlantı yolu Paşaköy Gişelere 1,5km, Sultanbeyli Devlet Hastanesine 4,5km, Aydos Ormanına 6km yakınlıkta.

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Sancaktepe

Gelecek Projeler

Hava Kent - AKPINAR

İstanbul'un yeni ve en cazip yatırım bölgesi olan İstanbul Havalimanı'na sadece 3km mesafede bulunan Hava Kent - AKPINAR projemiz için üye kayıtlarımız devam etmektedir. İstanbul EYÜP - AKPINAR'da bulunan projemiz yeni havalimanına yakın olduğu kadar deniz ve yat limanına da sadece 750 metre...

Ayrıntılı bilgi
Hava Kent Akpınar